Links-toevoegen.nl
Rubrieken
- Bedrijven
- Dieren
- Diversen
- Eten en drinken
- Evenementen
- Financieel
- Gezondheid
- Horeca
- Huis en tuin
- Internet
- Opleiding
- Recht en raad
- Religie
- Spiritueel
- Sport
- Telecom
- Vakantie
- Vervoer
- Vraag en aanbod
- Webwinkels
- Werk
DQ Glas en Slotenservice
Werkzaamheden:
24 uur service
Plaatsen van glas
Douchedeuren
Keukenachterwanden
Hardglazendeuren
Spiegelwanden
Vernieuwen van ramen en kozijnen
en alles wat maar enigszins met glas te maken heeft
De Werkwijze
De meeste opdrachten gaan telefonisch, deze worden aangenomen en in de computer gezet. De opdrachtbon die daaruit komt gaat mee met de glaszetter. De opdracht blijft in het bestand staan en kan op ieder willekeurig tijdstip weer opgeroepen worden, zo kunnen wij altijd weer terug vinden, waar, wat, wanneer en door wie er iets is aangenomen en uitgevoerd is.
Als er schriftelijke opdrachtbonnen van klanten binnenkomen worden deze in de computer vertaald naar een 'eigen' werkbon. De originele bon van de klant wacht in een map totdat de opdracht is uitgevoerd en gaat dan mee met de factuur.Ook is het mogelijk om per klant de schade opdrachten in een overzicht te laten zien zodat er altijd update schade verslag gemaakt kan worden.
Met vaste klanten hebben we prijsafspraken. Voor speciale opdrachten wordt er eerst een offerte uitgebracht.
Advies
Wij beschikken over een grote kennis op het gebied van glas en al haar toepassingen. Bij vraagstukken, kunnen wij daardoor het juiste advies geven. Advies wordt uiteraard kosteloos gegeven, ook de tijd die daaraan besteed wordt is kosteloos en behoort tot onze service.
Klachten
Natuurlijk zijn we niet almachtig, het komt misschien wel eens voor dat er iets is wat niet naar de zin gaat of fout gaat. Wij horen dat het liefst meteen, zodat herhaling kan worden voorkomen. De klachtenprocedure registreert klachten en behandelt ze van begin tot het eind. Als er iets is of gebeurt waarover u niet te spreken bent, kunt u dat doorgeven aan Maik Kuipers via het normale telefoon nummer of via de E-mail maik.kuipers@dqglas.nl. Wij vragen met klem deze procedure te volgen zodra het nodig is.
24-uur 365 dagen tot uw dienst
DQ Glas en Slotenservice - www.dqglas.nl/ - Geplaatst in rubriek Glas bedrijven
